Afdeling Nykøbing M.

Industrivej 7A
7900 Nykøbing

Tlf. 9744 1700
Faktura: faktura@vindmask.dk

Salg

Mikkel Erhardtsen
Salgschef
mikkel@vindmask.dk 
+45 2728 2423

Lars Borg Nielsen
Salgskonsulent
lars@vindmask.dk
+45 9610 9245
+45 4038 0017

 

Aksel Pedersen
Salgskonsulent
aksel@vindmask.dk
+45 5219 2533

Jacob Toftdal
Konsulent, SmartFarming
jgt@vindmask.dk
​+45 6026 7690

Have/park

Kim Hjorthus
Afdelingsleder
kim@vindmask.dk 
+45 2018 2683

Henrik Nielsen
Salg
hn@vindmask.dk

Jacob Lyndrup
Montør

Åbningstider - Have/park
 

Mandag 08.00 - 16.00
Tirsdag 08.00 - 16.00
Onsdag 08.00 - 16.00
Torsdag 08.00 - 16.00
Fredag 08.00 - 16.00
Lørdag 09.00 - 12.00
Søndag Lukket
   

 

 

Henning Bundgaard
Service og reservedele

Service

Mikkel Klausen
Værkfører/afdelingsleder
mikkelklausen@vindmask.dk
+45 9669 2227
+45 2677 0834

 

Jørgen Ibsen
Montør

Gert Nørgaard
Montør

 

Åbningstider - Værksted
 

Mandag 07.15 - 16.00
Tirsdag 07.15 - 16.00
Onsdag 07.15 - 16.00
Torsdag 07.15 - 16.00
Fredag 07.30 - 13.30
Lørdag Lukket
Søndag Lukket
   

 

 

Christian Ø. Andersen
Montør

Jesper Gjørup
Montør

Anders Mortensen
Montør
 

Lasse Kjær Bak
Landbrugsmaskinmekanikerlærling

Kristian Jensen Nannerup
Landbrugsmaskinmekanikerlærling

Mikael Larsen
Chauffør

 

Alexander
Arbejdsdreng

Jacob Overgaard
Landbrugsmaskinmekanikerlærling

Reservedele

Martin Børsting
Reservedelsekspedient
mb@vindmask.dk
+45 9669 2226
+45 2475 5905

 

Lasse Nielsen
Lagerelev
lasse@vindmask.dk
​+45 9669 2225
+45 5235 8583

Åbningstider - Lager
 

Mandag 07.15 - 16.00
Tirsdag 07.15 - 16.00
Onsdag 07.15 - 16.00
Torsdag 07.15 - 16.00
Fredag 07.15 - 13.30
Lørdag Lukket
Søndag Lukket
   

 

 

Import

Jan Pedersen
Import- og produktansvarlig
jan@vindmask.dk
+45 9610 9241
+45 4032 1017

Bjarne Kristensen
Salgskonsulent - VM Loader
bjarne@vindmask.dk 
+45 6161 6942

Administration

Rasmus Thing
Adm. direktør 
rt@vindmask.dk
+45 2725 3545

 

Jakob Harregaard
Økonomichef
jh@vindmask.dk
+45 2714 2163

 

Camilla Søvndal Christiansen
Bogholder
csc@vindmask.dk

Per Elstrøm
Proces- og reklamationsansvarlig
pe@vindmask.dk