Afdeling Nykøbing M.

Industrivej 7A
7900 Nykøbing

Tlf. 9744 1700
Faktura: faktura@vindmask.dk

Åbningstider - Butik/Lager
 

Mandag 08.00 - 17.00
Tirsdag 08.00 - 17.00
Onsdag 08.00 - 17.00
Torsdag 08.00 - 17.00
Fredag 08.00 - 17.00
Lørdag 09.00 - 12.00
Søndag Lukket
   

 

 

Salg

Mikkel Erhardtsen
Salgschef
mikkel@vindmask.dk 
+45 2728 2423

Lars Borg Nielsen
Salgskonsulent
lars@vindmask.dk
+45 9610 9245 (tlf.)
+45 4038 0017 (mobil)

 

Aksel Pedersen
Salgskonsulent
aksel@vindmask.dk
+45 5219 2533

Have/park

Kim Hjorthus
Afdelingsleder
kim@vindmask.dk 
+45 2018 2683

Henrik Nielsen
Salg
hn@vindmask.dk

Jacob Lyndrup
Montør

Henning Bundgaard
Service og reservedele

Service

Mikkel Klausen
Værkfører/afdelingsleder
mikkelklausen@vindmask.dk
+45 9669 2227 (tlf.)
+45 2677 0834 (mobil)

 

Jørgen Ibsen
Montør

Gert Nørgaard
Montør

 

Åbningstider - Værksted
 

Mandag 07.15 - 16.00
Tirsdag 07.15 - 16.00
Onsdag 07.15 - 16.00
Torsdag 07.15 - 16.00
Fredag 07.30 - 13.30
Lørdag Lukket
Søndag Lukket
   

 

 

Christian Ø. Andersen
Montør

Jesper Gjørup
Montør

Anders Mortensen
Montør
 

Lasse Kjær Bak
Landbrugsmaskinmekanikerlærling

Kristian Jensen Nannerup
Landbrugsmaskinmekanikerlærling

Mikael Larsen
Chauffør

 

Butik/reservedele

Martin Børsting
Reservedelsekspedient
mb@vindmask.dk
+45 9669 2226 (tlf.)
+45 2475 5905 (mobil)

 

Lasse Nielsen
Lagerelev
lasse@vindmask.dk
​+45 9669 2225 (tlf.)
+45 5235 8583 (mobil)

Åbningstider - Butik/Lager
 

Mandag 08.00 - 17.00
Tirsdag 08.00 - 17.00
Onsdag 08.00 - 17.00
Torsdag 08.00 - 17.00
Fredag 08.00 - 17.00
Lørdag 09.00 - 12.00
Søndag Lukket
   

 

 

Import

Jan Pedersen
Import- og produktansvarlig
jan@vindmask.dk
+45 9610 9241 (tlf.)
+45 4032 1017 (mobil)

Bjarne Kristensen
Salgskonsulent - VM Loader
bjarne@vindmask.dk 
+45 6161 6942

Administration

Rasmus Thing
Adm. direktør 
rt@vindmask.dk
+45 2725 3545

 

Jakob Harregaard
Økonomichef
jh@vindmask.dk
+45 2714 2163

 

Marianne Wøldike
Bogholder
mw@vindmask.dk

Per Elstrøm
Proces- og reklamationsansvarlig
pe@vindmask.dk