Afdeling Vinderup

Nr. Bjertvej 7
7830 Vinderup

Tlf. 9744 1700
Faktura: faktura@vindmask.dk

Åbningstider - Lager
 

Mandag 07.15 - 16:00
Tirsdag 07.15 - 16:00
Onsdag 07.15 - 16:00
Torsdag 07.15 - 16:00
Fredag 07.15 - 13.30
Lørdag (09.00 - 12.00)
- i perioden 20.07 - 01.09
Søndag Lukket
   

 

 

Salg

Mikkel Erhardtsen
Salgschef
mikkel@vindmask.dk
+45 2728 2423

Lars Borg Nielsen
Salgskonsulent
lars@vindmask.dk 
+45 9611 9245 (tlf.)
+45 4038 0017 (mobil)

Aksel Pedersen
Salgskonsulent
aksel@vindmask.dk 
+45 5219 2533

Have/park

Kim Hjorthus
Afdelingsleder
kim@vindmask.dk 
+45 2018 2683

Richo Torp Frederiksen
Salg og butik
richo@vindmask.dk
+45 2037 1115

Torben Mundbjerg
Robotter, salg/service og butik
torben@vindmask.dk 
+45 2835 6378

Nicolaj Simonsen
Salg, reservedele og webshop
nicolajs@vindmask.dk 
+45 2475 5924

Dan Vinstrup
Mekaniker

Flemming Obel
Mekaniker

Service

Finn Bodilsen
Værkfører
finn@vindmask.dk
+45 9610 9247 (tlf.)
+45 2925 9667 (mobil)

Jens Kristian Madsen
Værkfører - VVS, smede og maskiner
jenskr@vindmask.dk
+45 9610 9248
+45 2961 8137

Michael Tinggård
Montør

Åbningstider - Værksted
 

Mandag 07.15 - 16.00
Tirsdag 07.15 - 16.00
Onsdag 07.15 - 16.00
Torsdag 07.15 - 16.00
Fredag 07.15 - 13.30
Lørdag Lukket
Søndag Lukket
   

Bent Pedersen
Montør

Ulrik Jørgensen
Montør

Nikolaj Poulsen
Montør

Benjamin Østerdal
Montør

Adam Goul
Montør

Mathias Bjerre
Montør

Jan Miltersen
Mekaniker

Morten Bøge
Montør

Jesper Gammelvind
Montør

Jens Jacobsen
Smed

Henk Van Roekel
Smed

Thomas Pedersen
Montør

Carl Schmidt
Landbrugsmaskinmekanikerlærling

Frederik Gravgaard
Landbrugsmaskinmekanikerlærling

Gustav Eriksen
Landbrugsmaskinmekanikerlærling

Mikael Larsen
Chauffør

Lager/Reservedele

Ole Dahl
Lagerchef
ole@vindmask.dk
+45 9610 9244 (tlf.)
+45 4042 0670 (mobil)

Niels Nielsen
Reservedelsekspedient
niels@vindmask.dk
+45 9610 9242 (tlf.)
+45 5235 8580 (mobil)

Kelvin Hansen
Lagermedarbejder - Varemodtagelse
kelvin@vindmask.dk
+45 9610 9246
+45 2366 7855

Åbningstider - Lager
 

Mandag 07.15 - 16.00
Tirsdag 07.15 - 16.00
Onsdag 07.15 - 16.00
Torsdag 07.15 - 16.00
Fredag 07.15 - 13.30
Lørdag (09.00 - 12.00)
i perioden 20.07 - 01.09
Søndag Lukket
   

 

 

Import

Jan Pedersen
Import- og produktansvarlig
jan@vindmask.dk
+45 9610 9241 (tlf.)
+45 4032 1017 (mobil)

Bjarne Kristensen
Salgskonsulent - VM Loader
bjarne@vindmask.dk
+45 6161 6942

Administration

Rasmus Thing
Adm. direktør 
rt@vindmask.dk
+45 2725 3545 

 

Jakob Harregaard
Økonomichef
jh@vindmask.dk
+45 2714 2163

 

Marianne Wøldike
Bogholder
mw@vindmask.dk

Per Elstrøm
Proces- og reklamationsansvarlig
pe@vindmask.dk