Afdeling Vinderup

Vinderup Maskiner
Nr. Bjertvej 7
7830 Vinderup

Skov & Have
Parallelvej 1
7830 Vinderup
(Lige overfor Nr. Bjertvej 7)

Tlf. 9744 1700
Faktura: faktura@vindmask.dk

Åbningstider

Åbningstider
Værksted
 

Mandag 07.15 - 16.00
Tirsdag 07.15 - 16.00
Onsdag 07.15 - 16.00
Torsdag 07.15 - 16.00
Fredag 07.15 - 13.30
Lørdag Lukket
Søndag Lukket
   

 

 

Åbningstider
Lager
 

Mandag 07.15 - 16.00
Tirsdag 07.15 - 16.00
Onsdag 07.15 - 16.00
Torsdag 07.15 - 16.00
Fredag 07.15 - 13.30
Lørdag (9.00 - 12.00)
I Perioden 20.07 til 01.09
Søndag Lukket
   

 

 

Åbningstider
Skov & Have
 

Mandag 08.00 - 16.00
Tirsdag 08.00 - 16.00
Onsdag 08.00 - 16.00
Torsdag 08.00 - 16.00
Fredag 08.00 - 16.00
Lørdag Lukket
Søndag Lukket
   

 

 

Salg

Mikkel Erhardtsen
Salgschef
mikkel@vindmask.dk
+45 2728 2423

Lars Borg Nielsen
Salgskonsulent
lars@vindmask.dk 
+45 9611 9245
+45 4038 0017

Aksel Pedersen
Salgskonsulent
aksel@vindmask.dk
+45 5219 2533

Skov & Have

Ronny Kjærulff
Afdelingsleder Skov & Have
rk@vindmask.dk
​+45 2787 3800 

Berit Pedersen
Salg og butik
bpe@vindmask.dk
+45 6026 7690

Torben Mundbjerg
Robotter, salg/service og butik
torben@vindmask.dk 
+45 2835 6378

Nicolaj Simonsen
Salg, reservedele og web
nicolajs@vindmask.dk 
+45 2475 5924

Dan Vinstrup
Mekaniker

Flemming Obel
Mekaniker

Service

Finn Bodilsen
Værkfører
finn@vindmask.dk
+45 9610 9247
+45 2925 9667

Jens Kristian Madsen
Værkfører - VVS, smede og maskiner
jenskr@vindmask.dk
+45 9610 9248
+45 2961 8137

Mikkel Klausen
Eftermarkedschef
mikkelklausen@vindmask.dk
+45 9669 2227
+45 2677 0834

Bent Pedersen
Montør

Ulrik Jørgensen
Montør

Mikael Tinggaard
Montør

Benjamin Østerdal
Montør

Adam Goul
Montør

Mathias Bjerre
Montør

Thomas Pedersen
Montør

Morten Bøge
Montør

Jesper Gammelvind
Montør

Jens Jacobsen
Smed

Henk Van Roekel
Smed

Jan Miltersen
Mekaniker

Carl Schmidt
Landbrugsmaskinmekanikerlærling

Frederik Gravgaard
Landbrugsmaskinmekanikerlærling

Gustav Eriksen
Landbrugsmaskinmekanikerlærling

Mikkel Madsen
Landbrugsmaskinmekaniker

Hans Tuxen
Landbrugsmaskinmekanikerlærling

Thomas Lodahl
Landbrugsmaskinmekanikerlærling

Mikael Larsen
Chauffør

Casper Thulstrup
Fejedreng

Lager/Reservedele

Ole Dahl
Lagerchef
ole@vindmask.dk
+45 9610 9244
+45 4042 0670

Olav Rasmussen
Reservedelsekspedient
or@vindmask.dk
+45 9610 9242
+45 5235 8580

Kelvin Hansen
Lagermedarbejder - Varemodtagelse
kelvin@vindmask.dk
+45 9610 9246
+45 2366 7855

Import

Jan Pedersen
Import- og produktansvarlig
jan@vindmask.dk
+45 9610 9241
+45 4032 1017

Richo Torp Frederiksen
Salgskonsulent
richo@vindmask.dk
+45 2037 1115

Niklas Dahl
Klargøringsmand
​+45 5235 8691

Administration

Rasmus Thing
Adm. direktør 
rt@vindmask.dk
+45 2725 3545 

 

Jakob Harregaard
Økonomichef
jh@vindmask.dk
+45 2714 2163

 

Camilla Søvndal Christiansen
Bogholder
csc@vindmask.dk

Per Elstrøm
Proces- og reklamationsansvarlig
pe@vindmask.dk